Антимонопольний комітет перевірить встановлення лічильників газу

16:15 6 липня 2018 р.


Фото: epravda.com.ua

Антимонопольний комітет перевірить, чи не зловживають облгази вимогою встановлення лічильників природного газу з дистанційним передаванням даних.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 липня, в прес-службі АМКУ, де також розповіли: «До Антимонопольного комітету України надходять звернення від суб’єктів малого та середнього бізнесу щодо значної вартості з облаштування комерційних ВОГ засобами дистанційної передачі даних. Облаштування лічильників природного газу засобами дистанційної передачі даних передбачена Кодексом газорозподільних систем для ефективного функціонування лібералізованого ринку природного газу, а також із метою впровадження добового балансуваннядля здійснення функції управління газотранспортною системою в економний, прозорий та недискримінаційний спосіб. Одночасно, запровадження добового балансування перешкоджає вчиненню суб’єктами ринку порушень законодавства про захист економічної конкуренції».

«З метою недопущення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринку з розподілу природного газу, комітет надав доручення територіальним відділенням комітету провести дослідження на ринку щодо висування операторами ГРМ вимог стосовно придбання засобів дистанційної передачі даних у визначеного суб’єкта господарюваннята/або виробника з чітко визначеними технічними параметрами; нав’язування операторами ГРМ визначеного кола суб’єктів господарювання, які здійснюють розробку робочого проекту з організації та облаштування системи дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку; наявність суб’єктів господарювання, які здійснюють розробку робочих проектів з організації та облаштування системи дистанційноїпередачі даних на комерційному вузлі обліку, здійснити моніторинг вартості надання таких послуг; наявності виробників дистанційної передачі даних на відповідній території, а також здійснити моніторинг цін на вказані засоби та на послуги з їх встановлення (монтаж засобів дистанційної ередачі даних, налагодження каналів зв’язку і передачі даних та перевірка достовірності переданих (зчитаних) даних до оператора ГРМ тощо). За результатами проведеного дослідження у разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції органами комітету будуть вжиті заходи, передбачені законодавством», – поінформували також у прес-службі АМКУ.

dailylviv.com

До теми

09:31 16 червня 2021 р.

Реставрацію огорожі Палацу Потоцьких міськрада доручила підряднику зі списку недобросовісних

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради віддасть 2,7 млн грн підприємству об’єднання громадян «Центр комплекс» за ремонтно-реставраційні роботи огорожі з брамою та офіцинами Палацу Потоцьких у Львові

Рубрика: Економіка

22:20 15 червня 2021 р.

Дорогу Забужжя – Руда-Сілецька відремонтують некапітально

Сьогодні за дорученням голови Львівської ОДА Максима Козицького директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський зустрівся з депутатським корпусом та мешканцями Кам’янка - Бузької міської громади щодо ремонту дороги Забужжя – Руда -Сілецька.

Рубрика: Економіка

18:23 15 червня 2021 р.

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

За останніх два місяці вже 7 сімей отримали позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 808 тис. гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу