«Air Serbia» відкриє прямі рейси «Белград-Львів»

11:00 12 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: facebook.com/LvivAirport

Авіакомпанія «Air Serbia» відкриє в червні прямі регулярні рейси у Львів зі столиці Сербії – Белграду.

Про це повідомили в аеропорту «Львів», де також розповіли, що з 5 червня перельоти «Белград-Львів»будуть виконуватися чотири рази на тиждень на регіональних сучасних літаках «ATR 72». Його рейси внесені у розклад по понеділках, середах, п'ятницях та суботах.

Вильоти зі Львова заплановані о 04:25 та 04:40 ранку, а з Белграду – о 00:30. Час подорожі складатиме всього 1 годину та 50 хвилин.

Рейси «Белград-Львів» дозволять не лише літати прямими рейсами до нового пункту зі Львова, а й робити пересадку в хабі Air Serbia на рейси в інші міста Європи. Наприклад, у Рим, Мілан, Мюнхен або Амстердам.

Як інформував «ЩЛ», старий термінал аеропорту «Львів» знову приймає рейси.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка