Аграрії на Львівщині отримають 16 мільйонів гривень на розвиток бізнесу

13:20 27 червня 2017 р.

17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн. гривень.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 червня: «На виконання заходів комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 році з обласного бюджету спрямували 11,2 млн. гривень. 17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн. гривень на розвиток аграрних проектів».

«Кредитні ресурси спрямовані на придбання 10 одиниць сільськогосподарської техніки, 30 голів корів, холодильного обладнання для зберігання овочевої продукції, обладнання для виробництва круп та переробки сільськогосподарської продукції на корм, будівництво овочесховища тощо. За рахунок здешевлення кредитів шляхом відшкодування сплачених відсотків у сільськогосподарське виробництво залучено понад 20 мільйонів гривень, які спрямовані на придбання восьми одиниць сільськогосподарської техніки, 1 автомобіля та інші поточні витрати сільськогосподарських виробників під час проведення комплексу весняно-польових робіт», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини скерували кошти з районних бюджетів в сумі 4,8 млн. гривень, з них профінансовано 1,1 млн. гривень. В основному кошти спрямовували на програми підтримки галузі тваринництва (2,7 млн. гривень) та рослинництва (1,2 млн. гривень)», – додали в облдержадміністрації.

«Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділили у Кам’янка-Бузькому районі (840 тисяч гривень, з них профінансували 682,2 тисячі гривень) та у Пустомитівському (500 тисяч гривень, з них профінансували 176 тисяч гривень).Загалом з місцевих бюджетів виділили 16 мільйонів гривень, з них профінансували 5,7 млн. гривень, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України», – повідомили також сьогодні, 27 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу