Аграрії на Львівщині отримають 16 мільйонів гривень на розвиток бізнесу

13:20 27 червня 2017 р.

17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн. гривень.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 червня: «На виконання заходів комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 році з обласного бюджету спрямували 11,2 млн. гривень. 17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн. гривень на розвиток аграрних проектів».

«Кредитні ресурси спрямовані на придбання 10 одиниць сільськогосподарської техніки, 30 голів корів, холодильного обладнання для зберігання овочевої продукції, обладнання для виробництва круп та переробки сільськогосподарської продукції на корм, будівництво овочесховища тощо. За рахунок здешевлення кредитів шляхом відшкодування сплачених відсотків у сільськогосподарське виробництво залучено понад 20 мільйонів гривень, які спрямовані на придбання восьми одиниць сільськогосподарської техніки, 1 автомобіля та інші поточні витрати сільськогосподарських виробників під час проведення комплексу весняно-польових робіт», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини скерували кошти з районних бюджетів в сумі 4,8 млн. гривень, з них профінансовано 1,1 млн. гривень. В основному кошти спрямовували на програми підтримки галузі тваринництва (2,7 млн. гривень) та рослинництва (1,2 млн. гривень)», – додали в облдержадміністрації.

«Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділили у Кам’янка-Бузькому районі (840 тисяч гривень, з них профінансували 682,2 тисячі гривень) та у Пустомитівському (500 тисяч гривень, з них профінансували 176 тисяч гривень).Загалом з місцевих бюджетів виділили 16 мільйонів гривень, з них профінансували 5,7 млн. гривень, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України», – повідомили також сьогодні, 27 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:03 15 квітня 2021 р.

Пакунок малюка: що в ньому змінилося з 14 квітня

Родини, як і раніше, будуть отримувати 41 280 грн при народженні дитини: з них 10 320 грн на новонародженого можна отримати відразу і ще по 860 грн щомісяця впродовж перших 3 років життя дитини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу