Аеропорт «Львів» призупинив обслуговування рейсів компанії «Yanair»

23:35 10 липня 2018 р.

  • 0
  • 921


Фото: facebook.com/LvivAirport

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького тимчасово припинив обслуговування рейсів авіакомпанії «Yanair» через чергове невиконання цим авіаперевізником фінансових зобов'язань до відновлення ним фінансової дисципліни.

Про це повідомили у вівторок, 10 липня, в прес-службі аеропорту «Львів», де також запевнили: «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» неодноразово попереджав авіаперевізника про призупинення надання послуг з обслуговування у випадку невиконання фінансових зобов’язань, передбачених договором. Сьогодні авіаперевізник частково погасив заборгованість та надання послуг аеропортом було відновлено. Нам прикро, що через невиконання умов чинних договорів авіакомпанією «Yanair» пасажири вимушені відчути тимчасові незручності та сподіваємось на те, що перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому спільному співробітництву та партнерським відносинам».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 21 вересня 2018 р.

Уряд планує підвищити акцизи на сигарети

Уряд України підготував новий план підвищення акцизів на тютюн з січня 2019 року, середня ціна пачки сигарет становитиме приблизно 36 гривень.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 432

15:15 21 вересня 2018 р.

СБ планує розширювати свою діяльність на Львівщині

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в п’ятницю, 21 вересня, з представниками Світового Банку та Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні задля узгодження питань двостороннього співробітництва.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 732

Останні новини

У Львові презентували книгу про Російську імперію – очима поляка

У прикордонних чергах на Львівщині – 1022 автомобілі

Синоптики попередили львів’ян про пориви вітру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ