8 липня проїзд у міжміських і приміських маршрутках зросте на Львівщині на 20-30% (відео)

19:26 7 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Роман Балук/ZIK

Та й за перевезення багажу доведеться платити 10% від вартості проїзду.


Відео: Західна інформаційна корпорація

Західна інформаційна корпорація сьогодні, 7 липня, в повідомленні «Відзавтра вартість проїзду у міжміських та приміських маршрутках зросте на 20-30%»:

«Із 8 липня, згідно із розпорядженням Львівської облдержадміністрації, вартість квитків у міжміських та приміських маршрутках зросте в середньому на 20-30%. До того ж, суму в 10% від вартості проїзду доведеться викласти за перевезення багажу. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Наталії Пиртик.

На таке нововведення молодь, яка купує повні квитки,  до подорожчання ставиться з розумінням, а пенсіонери, які їздять як пільговики, – критикують. Мовляв, і так не знають, на чому ще зекономити. У свою чергу, водії кажуть, що підвищення вартості за проїзд – необхідне, бо прибуток у них зараз нульовий.

«Я зростання ціни на проїзд цілком підтримую, бо подорожчала солярка. Зараз ми в мінусах, прибутку як такого у нас немає», – розповідає водій маршрутки «Радехів-Львів» п. Володимир.

Відтак, сьогодні пасажири міжміських та приміських маршруток востаннє їдуть за стандартною ціною. Вже відзавтра за кожен кілометр їм доведеться платити на 30 копійок більше».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів