72 аграрії Львівщини отримали кошти для оновлення машинно-тракторного парку

18:41 5 січня 2021 р.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України скерувало кошти аграріям за державною програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» .

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Часткова компенсація надавалася на сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва, відповідно  до  переліку, встановленого Мінекономіки. Виплата компенсації  проводилася через уповноважені банки.

Фінансову підтримку в сумі 6,4 млн грн отримали 72 суб’єкти господарювання, які придбали у жовтні-листопаді 2020 року 106 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.  

«Загалом у 2020 році з державного бюджету фінансову підтримку отримали 148 суб’єктів господарювання Львівщини, які придбали 484 одиниць техніки на суму 16,9 млн грн. Державна підтримка надає можливість сільськогосподарським виробникам здешевити придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва та сприяє оновленню машинно-тракторного парку», – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

dailylviv.com

До теми

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу