52 тис грн - агроному, по 40 - інженеру і механіку: найбільші зарплати на Львівщині для вакансій

11:24 16 березня 2023 р.

Фото до новини

Майже у 200 варіантах роботи у Львівській області зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, а у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.

Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятості, пише Dailylviv.com.

Станом на 15.03.2023 року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.

Найвища оплата праці – 52 тис. грн – зафіксована у Червоноградській філії ЛОЦЗ. Така винагорода очікує на агронома, котрий буде вести повний цикл вирощування сільськогосподарських культур (від посіву до збору врожаю), брати участь у розробці та обстеженні карт сільськогосподарських угідь, організовувати заходи для підвищення врожайності та ін.

На 12 тис. грн менше готові платити інженеру з експлуатації машинно-тракторного цеху та механіку з ремонту транспорту. Із заробітком у діапазоні 30-40 тис. грн залишаються неукомплектованими вакансії для водіїв автотранспортних засобів у Львові (перевезення худоби, постійні відрядження), у Червоноградському районі (міжнародні рейси країнами Європейського Союзу) та у Золочівській громаді (перевізник солоду, ячменю, концентрату квасного сусла на машині марки DAF).

У Львівській філії ЛОЦЗ зареєстрована вакансія для начальника аналітичного відділу, якому пропонується винагорода 33 тис. грн, на тисячу менше платитимуть представникам торговельним, а 30 тис. грн буде отримувати машиніст установки самоклейних плівок (тестування автомобільних вікон) і менеджер (управить) з постачання (закупівля пшениці, ячменю, сої). Аналогічний заробіток у Стрийській філії ЛОЦЗ – у поліціянта, у Червоноградській філії ЛОЦЗ – у претендентів на посади інженера-механіка групового, механіка з ремонту транспорту, інженера з автоматизованих систем керування виробництвом, а також у трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

На Львівщині офіційно 4 тисячі вільних робочих місць з різними зарплатами

На Львівщині працюють іноземці з 42 країн світу: з яких найбільше

Швачкам на Львівщині платять по 20 тис грн: за яку роботу

У яких галузях на Львівщині найбільший дефіцит кадрів і скільки платять

У Львові знову можна одержати грант від Дії: умови

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини