3 листопада розпочнеться «Податковий Майдан #SaveФОП»

23:35 2 листопада 2020 р.

Фото до новини

Завтра, 3 листопада, в Києві розпочнеться безстрокова акція протесту представників мікробізнесу «Податковий Майдан #SaveФОП».

Акція відбуватиметься на площі Конституції під Верховною Радою.

Організатори акції - представники Всеукраїнського руху #SaveФоп кажуть, що акція буде безстроковою і триватиме, допоки парламент не скасує законопроєкти №385031 і №385032. Натомість ФОПи вимагають, щоб влада прийняла два альтернатівні закони - №3853-1 та  №3853-2, які зареєстровані у парламенті, пише Dailylviv.

Законопроєкти, прийняття яких вимагають підприємці, скасовують норми про обов'язкові реєстратори розрахункових операцій для дрібного бізнесу. Якщо дрібний бізнес не почують, то уже з 2021 усі ФОПи, що продають товари та послуги, зобов'язані будуть застосовувати РРО, а за найменші помилки у звітності чи перебої з Інтернетом їм загрожують штрафи.

Про це повідомив Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп, під час пресконференції у Львівському пресклубі.

За словами Сергія Доротича, на площі Коституції 3 листопада зберуться підприємці з усієї Україниі вони стоятимуть до повної перемоги.

- Нас, малих підприємців, – півтора мільйони, і нас вже підтримали 31 міська влада, 8 обласних і 3 районних, які надіслали відповідні звернення до президента і парламенту.  Я упевнений, що ми виграємо цю битву і не дамо знищити малий бізнес в Україні, який є основою її економіки, – наголосив він.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів