У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів

20:38 20 жовтня 2020 р.

Продукти, одяг, канцтовари послуги перукарів, ремонт одягу та взуття – все те, чим займаються ФОПи зросте в ціні мінімум до 30%.

Адже з 1 січня в Україні мають вступити в дію зміни до закону про РРО та Податкового кодексу щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг, пише Dailylviv.

 - Послуги бухгалтера, касовий апарат, консультація юриста і ще багато складових – все це малі підприємці будуть змушені закласти в ціну свого товару або послуги, яку вони надають споживачеві, – пояснив Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп. – Ми будемо змушені піднімати ціни, і покупці це відразу відчують. Багато крамниць будуть змушені закритись у таких умовах. А великі торговельні центри і супермаркети тільки цього й очікують. Адже знищивши мікробізнес, вони позбудуться конкурентів і також підвищать ціни. Ось простий приклад з недавнього минулого: коли під час суворого карантину заборонили торгувати на ринках і в малих крамницях, лимони в супермаркетах різко подорожчали і стали «золотими».  

Він також наголосив, що ті методи, якими влада обіцяє вивести економіку з тіні, є абсурдними.

- Фіскальний касовий апарат, який буде змушений придбати кожен ФОП, аж ніяк не сприяє детінізації. Ось яскраві приклади: в усі часи, за правилами, алкоголь продається виключно з використанням касових апаратів, але результат – понад 50% на ринку – це контрафакт і контрабанда. Від 2017 року тільки з фіскальним чеком продають техніку, а від 2019-го – медичні препарати. Але й тут не відбулось жодних зрушень: ні тіньової техніки, ні фальшованих ліків не стало менше.

Цю інформацію Сергій Доротич озвучив у Львівському пресклубі під час пресконференції, на якій представники мікробізнесу анонсували безстрокову акцію протесту «Податковий Майдан #SaveФОП» у Києві, 3 листопада.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу