1 липня тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення зростуть у Львові до 7,94 грн за куб

09:15 25 червня 2014 р.


Фото: з архіву «ЩЛ»

Таке уточнення поширила прес-служба ЛМР.

Прес-служба Львівської міської ради інформує в повідомленні «Тарифи на воду зростуть з 1 липня (уточнено)»:

«Як інформує ЛМКП «Львівводоканал», з 1 липня вода для львів'ян стане дорожчою. До 7,94 гривень за кубометр зростуть тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення.

Відповідне рішення про встановлення нових тарифів на воду ухвалила НКРЕ 6 червня 2014 року. Підвищення тарифів на воду неминуче явище на тлі подорожчання енергоносіїв.

Позиції, що формують структуру тарифу, стали суттєво дорожчі. Тарифи на воду підвищувалися востаннє в 2012 році.

З цього часу на 59% зросла вартість електроенергії, на половину здорожчало паливо, на 15% зросла вартість газу. Змінилися також податкові нарахування, зокрема збір за спеціальне використання водних ресурсів зріс на 9%.

У підсумку, держава заборгувала Львівводоканалу 74 млн.грн. з різниці в тарифах, яка виникла внаслідок невідповідності діючих тарифів рівню економічно обгрунтованих витрат на виробництво послуг. У таких умовах підприємство працювало у збиток, нарощуючи борги.

«Зростання тарифів на воду не сильно вдарить по гаманцях містян. Вартість послуг збільшується на 2,22 грн. за кубометр. Відтак, середньостатистична сім'я з трьох осіб, яка згідно з розрахунками споживає 8-12 кубометрів, буде платити в місяць на 20-25 грн більше», – зазначають у ЛМКП «Львівводоканал». 

Подорожчає централізоване водопостачання і в інших містах України. Нацкомпослуг уже затвердили нові тарифи для 26 водоканалів, решта міст очікують на коригування. Загалом тарифи на послуги Львівводоканалу зростуть на 39%, а в середньому по країні – на 93%. 

Як інформував «Щоденний Львів», прес-служба ЛМР повідомляла, що тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення зростуть для львів’ян до 8,94 грн за кубометр.

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу