«Зимові» тарифи на газ будуть після розпорядження мера про початок опалювального сезону

21:38 1 жовтня 2015 р.

Газ для абонентів, які використовують його для опалення, коштує 3 гривні 60 копійок. Це – за умови, що вони не перевищують ліміт у 200 кубометрів газу на місяць. Такі тарифи діють тільки в опалювальний сезон. А коли настає цей сезон – визначає місцева влада.

Про це сьогодні, 1 жовтня, під час прес-конференції на тему:  «Чому частина споживачів у 2016 році може залишитися без газопостачання?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король.

- Тут є нюанс. В законі прописано «в опалювальний період». А початок і закінчення опалювального періоду встановлюється розпорядженням міської влади або райдержадміністрації. На 1 жовтня розпорядження розпочати опалювальний сезон ще немає, - застерігає він.

Отож, якщо сьогодні абоненти вже ввімкнули опалювальні пристрої, які споживають газ, то повинні бути готовими сплатити за нього «незимовий тариф» - 7,80 грн. 
Володимир Король також каже, що зараз боржників у ПАТ «Львівгаз» є дуже мало. Хоча до боржників уже зараховують того, хто винен за послуги 300 гривень і не сплачує за газ впродовж трьох місяців.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу