ЗСУ потребують технологічної модернізації, – міністр

16:24 11 березня 2020 р.


Фото: mil.gov.ua

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Збройні Сили потребують технологічної модернізації та переходу на сучасні системи озброєння.

Про це повідомили в середу, 11 березня, у міністерстві оборони України, очільник якого зазначив: «Говорячи про пріоритети роботи Міністерства оборони, слід почати з головного – необхідності забезпечення високої обороноздатності країни, здатності Збройних Сил надавати відповідну відсіч ворогу. Саме таку відсіч, щоб у агресора пропадало бажання випробувати міць наших бійців».

«Армія в першу чергу має бути добре озброєною. Це питання, на жаль, є проблемним. Збройні Сили потребують технологічної модернізації та переходу на сучасні системи озброєння з використанням новітніх технологій. Необхідна продумана програма розвитку озброєнь, а не безсистемна закупівля для латання старих дірок», – підкреслив Андрій Таран.

Як інформував «Щоденний Львів», на сході України загинули троє військових.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу