Зони карантину переглядатимуть в Україні щотижня у п'ятницю | Новини Львова

Зони карантину переглядатимуть в Україні щотижня у п'ятницю

13:54 1 серпня 2020 р.

  • 1

В Україні регіони поділили на чотири зони поширення коронавірусної інфекції: "зелену", "жовту", "помаранчеву", "червону". У різних зонах діятимуть різні карантинні обмеження.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) на засіданні у п'ятницю, 31 липня, визначила регіони за рівнем епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції. 

Як повідомив після засідання комісії міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, до "червоної" зони - найнебезпечнішої - буде віднесено Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

"Помаранчевий" рівень поширення коронавірусу буде встановлений в Луцькому та Любашівському районі Волинської області, в Івано-Франківську та Тисменицькому районі Івано-Франківської області, у Львові, Миколаївському, Пустомитівському та Перемишлянському районах Львівської області,  Бережанському районі та місті Бучач Тернопільської області, йдеться у повідомоленні на сайті міністерства охорони здоров'я.

Загалом до "червоної", "помаранчевої" та "жовтої" зони поширення коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці  восьми областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької.

Рішення Центральної комісії з питань ТЕБ та НС ухвалене на виконання постанови уряду щодо нових правил адаптивного карантину, яка вступає в дію з 1 серпня. Постановою передбачене визначення регіонів за рівнем поширення коронавірусу на рівні адміністративно-територіальних одиниць. Визначати, до якої із зон належить той чи інший регіон, будуть за чотирма показниками: завантаженість ліжко-місць у лікарнях; середня кількість проведених тестів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування; динаміка зростання випадків інфікування.

Залежно від зони, у населених пунктах діятимуть різні карантинні обмеження. Зокрема, у "помаранчевій" буде заборонена  робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше однієї людини на двадцять квадратних метрів. А в "червоній" зоні до того ж заборонять роботу громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів і ТРЦ. 

За словами Максима Степанова, перехід в ту чи іншу зону відбуватиметься при перевищенні показників п'ять днів поспіль. Засідання комісії проводитимуть кожної п'ятниці. За результатами аналізу ситуації в регіонах будуть визначатись рівні поширення коронавірусу.

DailyLviv інформував, що три райони області та місто Львів - у помаранчевій зоні поширення коронавірусу.

Учора Львів і Пустомитівський район зараховано до помаранчевої зони за рівнем поширення COVID-19. А в ресторані "Рафаель" на Кільцевій після 23.00 тривало масове святкування з нагоди відкриття басейну.

dailylviv.com

Коментарі(1)

666

18:51 01 серпня 2020 р.

Відповісти

... а на тижні в отих "переглядачів" -- сім п'ятниць ... Слава Україні ! ...

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

09:51 8 серпня 2020 р.

На Львівщині обмежили рух вантажівок

На території Львівської області запровадили тепловий режим, через те, шо температура повітря перевищила 28 градусів.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Двоє іноземців вчинили грабіж на Закарпатті і втікали на Львівщину

У 19 повітах Польщі запровадили додаткові санітарні обмеження

У Львові - спалах Covid-19 у сервісному центрі МВС

Каталонія оголосила себе республікою і зреклася монархії, але не Іспанії

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу