Знеструмлено підстанції, які живлять трамвайне депо: у Львові вручну ліквідовують аварію

09:08 10 серпня 2021 р.

Фото до новини

Ремонтні бригади ЛКП «Львівелектротранс» виявили пошкодження кабельних ліній в депо на вул. Городоцькій та працюють над їх ліквідацією. Підприємство робить все можливе, аби до обіду відновити роботу електротранспорту.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«З ладу вийшли дві кабельні лінії: одна вчора, інша – сьогодні вночі о 4.25. Знеструмлено тягову підстанцію №3 і №7, які живлять трамвайне депо на вулиці Городоцькій та тролейбусні маршрути №22 і №32.

Зараз працює електролабораторія, знайдемо пошкодження. Ремонтні бригади розкопують це місце, щоб якнайшвидше все відремонтувати. Маємо надію, що до обіду відновимо хоча б одну кабельну лінію», – розповів Володимир Ковалів, в. о. директора ЛКП «Львівелектротранс».

«Люди працюють вручну, тому ліквідація потребує більше часу. Працюємо вручну, не залучаючи техніку, бо це кабелі, важливо їх не пошкодити. Тому ймовірно ліквідація аварії триватиме до обіду», – повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів