У трамвайному депо у Львові – День відкритих дверей (відео)

10:05 29 травня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Городоцькій можна оглянути трамвайні вагони, які курсували Львовом упродовж останніх 100 років.

«29 травня із 10:00 до 17:00 ЛКП «Львівелектротранс» разом із ГО «Львів’яни за електротранспорт» проводять спільну акцію «День відкритих дверей у трамвайному депо», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«День відкритих дверей відбудеться на території трамвайного депо №1 на вулиці Городоцькій, 185. Вхід – вільний. Під час «Дня відкритих дверей у трамвайному депо» всі охочі зможуть оглянути трамвайні вагони, які курсували Львовом упродовж останніх 100 років: найстаріший пасажирський трамвай «Sanok SN-1» №093 1909 року виготовлення, відновлений екскурсійний трамвай «Gotha T59E» №002 1960 року виготовлення, трамвай «Tatra KT4D» №1174 («Кобра») 1986 року виготовлення, а також найсучасніший трамвай Львова «Електрон» №1180 2014 року виготовлення.

Відвідувачі також зможуть «зазирнути за лаштунки» роботи трамвайного депо і дізнатися, як здійснюється ремонт і технічне обслуговування  трамваїв. Під час «Дня відкритих дверей» відбудеться фінал акції «Квитковий бум» – будуть розіграні місячні абонементні квитки на електротранспорт на червень 2016 року та пройде вікторина «Кращий знавець трамвайної історії Львова».

Переможці якої отримають право безкоштовно стати пасажирами екскурсійного рейсу трамвая «Gotha T59E» № 002 «Шляхами львівських трамваїв». У рамках акції «День відкритих дверей у трамвайному депо» відбудеться збір благочинних пожертв на відновлення історичного електротранспорту та облаштування виставки історії електротранспорту у Львові.

«День відкритих дверей у трамвайному депо» завершиться урочистим «Парадом трамваїв» за маршрутом «Трамвайне депо – Головний залізничний вокзал – Трамвайне депо» та пізнавальною екскурсією на трамваї «Gotha T59E» № 002 «Шляхами львівських трамваїв». Учасниками екскурсії стануть волонтери, які брали участь у відновленні ретро-трамвая; меценати відновлення, переможці конкурсу «Кращий знавець трамвайної історії Львова», а також благодійники, які пожертвують кошти на відновлення історичного електротранспорту».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу