Зі Львова ще не вивезли 5820 тонн сміття, – ЛМР

10:00 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Очищені всі майданчики у Галицькому районі».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 6 липня: «Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, станом сьогодні на ранок у Львові залишаються перенакопиченим понад 5820 тонн сміття. За попередню добу з міста було вивезено 775 тонн твердих побутових відходів, з них 350 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 425 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

У міськраді також повідомили, що сьогодні у Львові перенакопичені сміттям 272 майданчики житлового фонду з 1237 (22%). Зокрема, у  Шевченківському районі – 66, у Залізничному – дев’ять, у Личаківському – два, у Франківському – 71, у Сихівському – 124.

У міськраді запевнили: «Очищені всі майданчики у Галицькому районі».

«Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 10 (5%). Зокрема, п’ять – біля закладів освіти, стільки ж – біля закладів охорони здоров`я. На перевантажувальних станціях знаходиться три тисячі тонн невивезеного сміття. Тобто, загалом у місті накопичено і не вивезено 5820 тонн твердих побутових відходів», – повідомили також сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу