Житомирщина готова приймати львівські відходи

23:10 1 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич запевнив у середу: «Наша область могла б організовано приймати щодня по одній-дві фури із львівським сміттям та утилізовувати його у разі потреби».

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич повідомив сьогодні, 1 лютого,  журналістам на брифінгу: «Ви знаєте, що поліція супроводжує фури із львівським сміттям до кордонів з іншими областями та не дозволяє скидати це сміття на Житомирщині. Наша область могла б організовано приймати щодня по одній-дві фури із львівським сміттям та утилізовувати його у разі потреби».

Натомість голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма поінформував, що до неї вперше надійшло відповідне звернення від керівництва Львова, відтак, запевнив: «Влада області це звернення розгляне і прийме рішення, про що повідомимо окремо». 

А житомирський міський голова Сергій Сухомлин зазначив: «Ми готові допомогти Львову в вирішенні проблеми зі сміттям, але на певних умовах. У принципі, ми можемо приймати одну-дві машини сміття на день, але під суворим контролем та моніторингом автомобілів, які його завозять. Звісно, якщо це буде необхідно».

Він також пояснив журналістам, що у разі згоди виконкому Житомирської міської ради на прийом львівського сміття вантажівки будуть серйозно перевірятися – до цього залучатимуть представників громадських організацій і спеціалістів відповідних служб. Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в інформаційній агенції УНІАН.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів