Житловою субсидією охоплено майже мільйон мешканців Львівщини, – ЛОДА

14:05 21 грудня 2015 р.


Фото: brovari.kiev.ua

В облдержадміністрації запевняють, що органи соціального захисту населення нашої області готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, кому вона необхідна.

«Житлову субсидію отримують майже мільйон мешканців Львівщини», – повідомили сьогодні, 21 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Станом на понеділок, 21 грудня, в області одержують житлову субсидію 314 850 сімей. Додатково на опрацюванні перебуває ще 16 840 заяв та декларацій. Упродовж тижня очікують збільшення кількості одержувачів субсидій до 320 тисяч сімей. Про це  повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

«Згідно із результатами моніторингу середній розмір призначеної субсидії у грудні становить 1517 гривень, – зазначив Василь Мартиняк. – А середньомісячний дохід на особу в домогосподарствах, яким призначено субсидію, – 1350 гривень. На сьогодні підтримкою житлової субсидії в середньому охоплено майже мільйон громадян області».

Крім того, Василь Мартиняк наголошує на тому, що органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, кому вона необхідна».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу