Зеленський відправив Козицького на еко-ферму

10:45 22 липня 2020 р.

Фото до новини

Голова Львівської ОДА покаже журналістам під час туристичного престуру Львів, Трускавець, Урич, Волосянку, Плав`я, Климець і Дрогобич.

Про це DailyLviv прочитав на сторінці голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького у ФБ:

"Продовжуємо роботу над промоцією туристичної Львівщини. За ініціативи Офісу Президента України і за підтримки бізнесу організували прес-тур для представників національних ЗМІ. Делегація за чотири дні відвідає Львів, Трускавець, Урич, Волосянку, Плав`я, Климець і Дрогобич. Учора зустрівся з журналістами на Сколівщині. Розповів про туристично привабливі місця у нашому регіоні. 

Разом відвідали еко-ферму «Плай». Приємно вражений її потужностями. Тут вирощують буйволів, корів і кіз. Є молокозавод, де обробляють 1200 л молока на день. З нього виготовляють сири - до 5 тонн на місяць. Дегустація цього продукту – один з найприємніших моментів для туристів. А ще тут розвивається форельне господарство і бджолярня. Шкода, що не мав часу побути там довше.

У цей мальовничий край не можна їхати на кілька годин. На всі вихідні – це як мінімум. Якщо і ви відвідали гарні місця на Львівщині – розкажіть про них. Туристичні і курортні можливості нашого краю треба популяризувати!"

DailyLviv повідомляв, що Львів продає місця для торгівлі баштанними по 1200-2700 грн на місяць.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини