Львів продає місця для торгівлі баштанними по 1200-2700 грн на місяць

21:00 21 липня 2020 р.

Львівська міськрада проведе конкурс на місця для продажу баштанних. Залежно від адреси ціна за оренду майданчика площею від 4 до 9 м2 становитиме від 1200 до 2700 грн на місяць.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Ми вже дуже багато років поспіль затверджуємо такі місця, де можна санкціоновано продавати баштанні культури. Для торгівлі є вже послаблення карантину, тому ми все-таки прийняли таке рішення, затвердили 21 локацію у всіх районах міста, окрім Галицького. Підприємці можуть до нас звертатись. Ми проведемо невеликий конкурс по ціні, тому що виділяється від 4 до 9 м2, залежно від кожної адреси. Відповідно, плата від 1200 до 2700 грн у місяць. На конкурсі ми визначимо переможців, розподілимо їх по районах, і мешканці зможуть купувати там баштанні культури. Відповідно, окреме рішення передбачає дотримання правил захисту, соціальної дистанції, дезінфекції рук тощо. Запрошуємо підприємців надсилати свої заявки», — зазначила Ірина Кулинич.

Вона також додала, що продаж баштанних культур відбуватиметься з 1 серпня до 10 жовтня.

Додамо, у Львові визначено місця і час сезонної торгівлі баштанними.

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу