Зеленський прибув до Саудівської Аравії

15:59 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

Президент Володимир Зеленський прибув до Саудівської Аравії для обговорення формули миру та питань щодо повернення полонених і депортованих українців.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише DailyLviv.com.

"Прибув до Саудівської Аравії, щоб продовжити наш регулярний діалог з Його Високістю Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом", - написав Зеленський.

 За словами президента, під час візиту темою номер один стане формула миру.

"Торік у Джидді ми провели результативну зустріч на рівні радників щодо її реалізації. Зараз упритул наблизилися до проведення першого Саміту миру й розраховуємо на продовження активної підтримки з боку Саудівської Аравії", - зазначив президент.

Також передбачаються обговорити повернення полонених і депортованих осіб. "Лідерство Саудівської Аравії вже сприяло звільненню наших людей. Впевнений, що й ця зустріч принесе результати", - нагадав Зеленський.

Крім того, будуть обговорюватись перспективні напрями економічної співпраці та участь Саудівської Аравії у відбудові України.

Нагадаємо, торік Президент України Володимир Зеленський взяв участь у саміті Ліги арабських держав як почесний гість, яка відбувалася у Саудівській Аравії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів