«Збиранка» зможе припинити своє існування не раніше, ніж років за 20

14:33 19 липня 2016 р.

Про це сьогодні, 19 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: на полігоні чи на папері?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець.

- Проект рекультивації, який пройшов державну експертизу, передбачає, що коли сміттєвий полігон закриється, то його треба обслуговувати ще хоча б років десять. Там мають праюцвати екологи, спеціалісти, які будуть дивитися за обладнанням, яке там є, моніторити ситуацію, - стверджує він. 

За словами Юрія Голеця, над проектом рекультивації спеціалісти працюють уже шість років.  

- Ми почали рекультивацію з того, що отримати всі дослідження впливу полігону на території, яка прилегла до полігону твердих побутових відходів, у селі Збиранка. Ті дослідження були проекспертовані міністерством екології. На підставі їхнього експертного звіту було зроблено технічне завдання на рекультивацію, яке передбачало низку заходів з вирішення різних проблем, - розповідає він. 

Чиновник міськради стверджує, що для рекультивації сміттєзвалища був оголошений конкурс, в якому переміг ВАТ «Гірхімпром». Їхній проект пройшов належну державну експертизу і його хвалили українські експерти. 

- Інша справа, чому це так довго тривало. Не буду лукавити, 2012-2013 роки були найважчими щодо фінансування в Україні. Платіжка в казначействі з коштами в 200-300 тисяч гривень могла лежати 2-3 місяці. Тому проект рекультивації був затягнутий, - ділиться він.

Вищезгаданий проект ще у 2013 році оцінювали в 213 млн гривень. Таких коштів львівська громада не мала і не має. Тому зараз сподіваються на кошти з держбюджету.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:46 3 липня 2022 р.

Російський катер, який може перевозити 20 десантників, підірвався в акваторії Маріуполя

Сьогодні, 3 липня, надійшло офіційне підтвердження про те, що в четвер, 30 червня, десантний катер проєкту 1176 «Акула» Чорноморського флоту росії підірвався на міні в акваторії Маріуполя.

Рубрика: Ситуації

22:59 2 липня 2022 р.

Білорусь взяла під приціл столиці ухвалення рішень, - Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в спробі завдати ракетний удар по території Білорусі і оголосив, що білоруські військові отримали наказ завдати удар по кількох столицях у випадку обстрілу білоруської території.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу