«Збиранка» зможе припинити своє існування не раніше, ніж років за 20

14:33 19 липня 2016 р.

Про це сьогодні, 19 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: на полігоні чи на папері?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець.

- Проект рекультивації, який пройшов державну експертизу, передбачає, що коли сміттєвий полігон закриється, то його треба обслуговувати ще хоча б років десять. Там мають праюцвати екологи, спеціалісти, які будуть дивитися за обладнанням, яке там є, моніторити ситуацію, - стверджує він. 

За словами Юрія Голеця, над проектом рекультивації спеціалісти працюють уже шість років.  

- Ми почали рекультивацію з того, що отримати всі дослідження впливу полігону на території, яка прилегла до полігону твердих побутових відходів, у селі Збиранка. Ті дослідження були проекспертовані міністерством екології. На підставі їхнього експертного звіту було зроблено технічне завдання на рекультивацію, яке передбачало низку заходів з вирішення різних проблем, - розповідає він. 

Чиновник міськради стверджує, що для рекультивації сміттєзвалища був оголошений конкурс, в якому переміг ВАТ «Гірхімпром». Їхній проект пройшов належну державну експертизу і його хвалили українські експерти. 

- Інша справа, чому це так довго тривало. Не буду лукавити, 2012-2013 роки були найважчими щодо фінансування в Україні. Платіжка в казначействі з коштами в 200-300 тисяч гривень могла лежати 2-3 місяці. Тому проект рекультивації був затягнутий, - ділиться він.

Вищезгаданий проект ще у 2013 році оцінювали в 213 млн гривень. Таких коштів львівська громада не мала і не має. Тому зараз сподіваються на кошти з держбюджету.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу