«Збиранка» зможе припинити своє існування не раніше, ніж років за 20

14:33 19 липня 2016 р.

  • 0

Про це сьогодні, 19 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: на полігоні чи на папері?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець.

- Проект рекультивації, який пройшов державну експертизу, передбачає, що коли сміттєвий полігон закриється, то його треба обслуговувати ще хоча б років десять. Там мають праюцвати екологи, спеціалісти, які будуть дивитися за обладнанням, яке там є, моніторити ситуацію, - стверджує він. 

За словами Юрія Голеця, над проектом рекультивації спеціалісти працюють уже шість років.  

- Ми почали рекультивацію з того, що отримати всі дослідження впливу полігону на території, яка прилегла до полігону твердих побутових відходів, у селі Збиранка. Ті дослідження були проекспертовані міністерством екології. На підставі їхнього експертного звіту було зроблено технічне завдання на рекультивацію, яке передбачало низку заходів з вирішення різних проблем, - розповідає він. 

Чиновник міськради стверджує, що для рекультивації сміттєзвалища був оголошений конкурс, в якому переміг ВАТ «Гірхімпром». Їхній проект пройшов належну державну експертизу і його хвалили українські експерти. 

- Інша справа, чому це так довго тривало. Не буду лукавити, 2012-2013 роки були найважчими щодо фінансування в Україні. Платіжка в казначействі з коштами в 200-300 тисяч гривень могла лежати 2-3 місяці. Тому проект рекультивації був затягнутий, - ділиться він.

Вищезгаданий проект ще у 2013 році оцінювали в 213 млн гривень. Таких коштів львівська громада не мала і не має. Тому зараз сподіваються на кошти з держбюджету.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу