Збудувати нові автостанції у Львові вже зголосилися два потенційні інвестори

20:04 3 вересня 2015 р.


Фото: en.wikipedia.org

Розглядатимуть пропозиції та вивчатимуть подану документацію на відповідність вимогам упродовж тижня – до 10 вересня.

Сьогодні, 3 вересня, в приміщенні міськради відбулось розкриття конкурсних пропозицій з будівництва автобусних станцій у Львові. Інвестиційний проект об’єднує два об’єкти інвестування в один з двома компонентами, що дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва автобусних станцій: на вулицях Пасічній іЗеленій – для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках, а також на вулиці Городоцькій і Збиральній – у Городоцькому напрямку.

Прийом заявок тривав місяць. На відкритий конкурс надійшли дві пропозиції – від ФОП Ігоря Кошика, у якого вже є досвід будівництва таких автостанцій, та ТзОВ «УкрІнвестБуд» – без подібного досвіду.

Як зазначили члени конкурсної комісії, заявники надали усі необхідні документи та презентували власні проекти будівництва. Розглядатимуть пропозиції та вивчатимуть подану документацію на відповідність вимогам упродовж тижня – до 10 вересня.

Окрім того, члени комісії здійснять робочі виїзди в офіси компаній, аби детальніше ознайомитись із проектами. Тоді ж і приймуть остаточне рішення щодо вибору переможця.

Переможцем конкурсу визначать претендента, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу, та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади Львова щодо реалізації інвестиційного проекту. Після належного виконання інвестором усіх умов договору та введення в експлуатацію об’єкту інвестування, він набуде у власність автостанцію на вулиці Городоцькій, а автостанція на вулиці Пасічній перейде у комунальну власність громади.

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу