Збори військовослужбовців-резервістів першої черги розпочнуться 17 січня

20:34 13 січня 2017 р.

17 січня, відповідно до плану бойової підготовки, на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування «Захід» Збройних Сил України розпочнуться 30-денні збори особового складу оперативного резерву першої черги.

На збори планується залучити понад тисячу військовослужбовців-резервістів. Про це повідомили сьогодні, 13 січня, на сторінці Генеральний штаб Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Мета навчальних зборів полягає у набутті бойових спроможностей, підвищенні боєздатності військових частин, поглиблені військової навченості резервістів, раніше звільнених із лав Збройних Сил України, передачі бойового досвіду від резервістів військовослужбовцям, які нещодавно закінчили навчальні центри і прийшли до війська. На цьому наголосив начальник відділу впровадження служби в резерві Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України – полковник Михайло Щербина.

«Окремо полковник Михайло Щербина зробив акцент на соціальних гарантіях для резервістів. За всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві», – зазначено в повідомленні Генштабу.

«Кожному резервісту також гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення. Таким чином, загальна сума, яку отримає резервіст упродовж 2017 року за 30 діб підготовки складатиме понад 8000 гривень», – запевнили в Генштабі.

«Кожному резервісту, залежно від військового звання, виплатять: грошове забезпечення за 30 діб підготовки – від 4800 до 6400 гривень; одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) – від 1600 до 3100 гривень; добові за кожен день перебування у військовій частині – від шести до 15 гривень; одну мінімальну заробітну плату на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 3200 гривень», – повідомили також сьогодні, 13 січня, на сторінці Генеральний штаб Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів