Збори резервістів ЗСУ триватимуть 20 діб | Новини Львова

Збори резервістів ЗСУ триватимуть 20 діб

14:00 3 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

У понеділок, 3 грудня, в навчальних центрах Збройних Сил України розпочалися збори оперативного резерву першої черги.

Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також пояснили: «Для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, Головним управлінням підготовки Збройних Сил України здійснюється низка організаційних заходів. Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до 10 діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях».

«У навчальних центрах проведено додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки. Збори, які розпочались сьогодні із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги бойових частин триватимуть до 20 діб», – поінформували також у міністерстві оборони.

«У рамках військового стажування передбачено залучення курсантів вищих військових навчальних закладів для виконання обов'язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів. Уточнено формат використання мобілізаційного резерву для доукомплектування бойових бригад, відновлення навченості тих, чиї посади визначають боєздатність, а також для військових частин територіальної оборони. Всі перелічені заходи планується завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутись до своїх домівок напередодні католицького Різдва та зустріти його у родинному колі», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу