Збори капеланів Нацгвардії на Львівщині триватимуть три дні

16:00 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Після теоретичних занять у місті Золочеві розпочалися практичні заняття.

У Національній гвардії України повідомили сьогодні, 6 липня: «У Навчальному центрі, який дислокується у Золочеві, тривають збори військових капеланів Національної гвардії України Після теоретичних занять, які проводились разом з офіцерами по роботі з особовим складом, з військовими священиками розпочали практичні заняття».

«Оскільки військові священики будуть перебувати з особовим складом в зоні проведення АТО, безпека, а також надання домедичної допомоги собі та своєму товаришу – є головним питанням у навчанні капеланів.  На військовому стрільбищі Навчального центру з капеланами провели заняття з тактичної медицини», – поінформували також у Нацгвардії.

Інструктор з тактичної медицини Навчального центру,Ж прапорщик Василь Царик, розповів: «Загалом заняття триватимуть три дні. сьогодні ми відпрацьовуємо питання надання домедичної допомоги під вогнем. Це накладання турнікету під час життєво загрозливої кровотечі та евакуація пораненого із зони обстрілу. Спочатку навчаємі вели себе як священики, але збагнув серйозність справи повністю занурились у заняття. Під час проходження стрес-полоси, яка дає можливість максимально наблизити ситуацію до реальних бойових дій, було видно, що деяким важкувато, але завзяття, з яким вони виконували цю вправу та бажання дійти до фінішу, взяло верх. Можу сказати, що всі молодці».

«Наразі у Національній гвардії 38 капеланів трьох конфесій – Української православної церкви Київського патріархату, Української греко-католицької церкви та Української автокефальної православної церкви. З початком трагічних подій на сході нашої держави більшість священиків допомагали військовослужбовцям, і неодноразово бували в зоні проведення АТО», – повідомили також у Нацгвардії.

«Заняття капеланів триватимуть до 8 липня. Після закінчення зборів кожен капелан отримує сертифікат Навчального центру Національної гвардії України», – поінформували також сьогодні, 6 липня, в прес-службі НГУ, де опублікували фоторепортаж із Золочева.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу