Заявки на отримання ідентифікаційної картки львів’янина подали 396 учасників АТО

15:22 27 листопада 2015 р.


Фото: zik.ua

У міськраді нагадали перелік докуменів, необхідних, щоб отримати ідентифікаційну картку львів’янина.

«ID-картка львів’янина – учасника антитерористичної операції за останній місяць стала одним з найпопулярніших сервісів Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради – стверджують сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Можливість отримати таку мультифункціональну картку з’явилася з прийняттям ухвали Львівської міської ради від 27 сетпня 2015 року №4992 «Про впровадження присвоєння ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції».  30 жовтня цього року новинку презентували, та перших десять учасників АТО отримали змогу нею користуватися.

Станом на 27 листопада 2015 року, заявки на отримання ID-картки подали 396 осіб. Зокрема, шестеро з них для цього скористалися послугами Центру надання адміністративних послуг Личаківського району, 33 Центру надання адміністративних послуг Сихівського району Львова.

Безкоштовний проїзд в міському електротранспорті – одна з можливостей такої картки сьогодні. Спрощене замовлення соціальних пільг, можливість користуватися електронними сервісами міста, використання її як платіжної картки – це беззаперечні переваги, які отримають учасники АТО найближчим часом.

Щоб отримати таку ідентифікаційну картку львів’янина, необхідно до Центру надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1, вул. К.Левицького, 67, пр. Червоної Калини, 72а) подати такі документи:

1. Паспорт осіб, віком від 18 років;

2. Ідентифікаційний номер (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

3. Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (при наявності), зокрема посвідчення учасника АТО;

4. Документ, передбачений законодавством України, про право власності на житло (при наявності);

5. Документ, що підтверджує інший статус дітей (сирота, позбавлена батьківського піклування), передбаченого законодавством України (при наявності);

6. Рішення органу опіки та піклування/виконавчого комітету про встановлення опіки чи піклування над дитиною (у разі звернення опікунів, піклувальників), про влаштування дитини у прийомну сім’ю або до дитячого будинку сімейного типу (у разі звернення прийомних батьків, батьків-вихователів) (при наявності);

7. Свідоцтво про народження дітей (при наявності);

8. Свідоцтво про шлюб (при наявності);

9. Фотокартка 3х4 см.

Послуга є безкоштовною».

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу