Завтра у Львові збиратимуть відпрацьовані лампи

18:30 24 березня 2016 р.

Крамниця електроніки «Фокстрот» на вулиці Княгині Ольги, 106

Крамниця електроніки «Фокстрот» на вулиці Княгині Ольги, 106
Фото: nash.lviv.ua

Мобільний пункт збору відпрацьованих люмінесцентних ламп працюватиме в п’ятницю, 25 березня, з 14.00 до 19.00 в крамниці електроніки «Фокстрот» на вулиці Княгині Ольги, 106.

Про це повідомили сьогодні, 24 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У рамках реалізації комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у Львові на 2013-2017 роки, міське управління екології та благоустрою з 21 січня 2016 року розпочало збір відпрацьованих люмінесцентних ламп у Львові. За результатами двох місяців львів’яни здали на утилізацію понад 2000 люмінесцентних та енергозберігаючих відпрацьованих ламп, що містять ртуть.

Мобільний пункт збору працюватиме і в суботу – з 09.00 до 14.00 на площі Ринок, 1 (Львівська міська рада). Нагадаємо, що відпрацьовані люмінесцентні лампи є небезпечними відходами, які містять важкі метали, відтак управління екології наполегливо просить зберігати, транспортувати та здавати лампи в упаковках виробника чи іншій безпечній тарі.

В управлінні зазначили: «Висловлюємо вдячність за  розуміння проблеми та значну активність мешканців Львова у здачі на переробку відпрацьованих люмінесцентних ламп. Лише спільними зусиллями та з єдиною метою можна вирішити питання поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові».

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до головного спеціаліста відділу екології управління екології та благоустрою Львівської міської ради Тетяни Борисівни Палюх за телефоном 297-59-82».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів