Завтра у Львові розпочинають другу хвилю зарахування дітей до садочків

19:26 18 серпня 2020 р.

Завтра, 19 серпня, о 18.00 год буде автоматично закрито функцію редагування електронних заявок на зарахування малюків до дитячих садків Львова, щоб сформувати остаточні електронні списки для зарахування.

Про це розповіли в управлінні освіти Львівської міської ради, інформує пресслужба ЛМР.

Відтак, 20 серпня батькам, чиї діти будуть зараховані, на зазначений в заявці номер телефону прийде смс-повідомлення про зарахування дитини до обраного закладу дошкільної освіти. Якщо смс-повідомлення з певних причин не прийде — в електронному кабінеті зміниться статус на «зараховано у заклад…». Опісля, батькам до 1 вересня необхідно буде подати документи — це можна зробити онлайн.

«Завтра о 18.00 год буде заблокована функція редагування електронних заявок — батьки вже не зможуть відкоригувати заявку, змінити пріоритет чи рік зарахування. Відповідно, 20 серпня вже о 09.00 год батьки, діти яких будуть зараховані у другій хвилі, отримуватимуть смс-повідомлення про зарахування. Якщо батьки, в разі певних обставин, не отримають смс-повідомлення — це може бути тільки тоді, якщо в заявці вказано некоректний телефон або ж телефон був вимкнений, то також о 09.00 год у статусі заявки зміниться текст — тобто там буде зазначено, що дитина зарахована в конкретний дошкільний навчальний заклад. Тому батьки можуть не лише очікувати на смс-повідомлення, а й увійти в свою електронну заявку і подивитися на її статус», — пояснила спеціалістка сектору оцінювання якості освіти управління освіти ЛМР Наталія Клочко.

Відтак, до 1 вересня батькам необхідно подати документи — це можна зробити онлайн, увійшовши в електронний кабінет заявки та натиснувши кнопку «Подати документи». Або ж можна надіслати їх на електронну пошту дошкільного закладу (з 20 серпня її розмісять на дошці оголошень та при вході до закладу дошкільної освіти).

«Подаючи документи онлайн, вони мають бути завантажені - тобто до електронної заявки має бути долучено копію свідоцтва про народження і копію документу, який посвідчує пільгу — якщо вона є», — наголосила посадовиця.

Відтак, до кінця місяця, тобто після зарахування дітей до другої хвилі, на сайті https://edu.city-adm.lviv.ua знову відкриють функцію редагування.

«Вільні місця ми виставляємо щомісяця. Тому вже на жовтень, якщо будуть вільні місця, будемо їх виставляти», — додала Наталія Клочко.

Довідка

Інформацію про правила зарахування дітей до дитячих садків Львова, положення електронної заявки дитини, кількість вільних місць у кожній віковій групі ЗДО міста, кількість зареєстрований дітей, кількість набору дітей пільгової категорії можна отримати за адресою: https://edu.city-adm.lviv.ua у розділах «інструкція» та «відкриті списки».


 

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу