Заступник міського голови запевнив у доцільності кадрової ротації у Львові

14:30 28 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Сергій Бабак стверджує: «Ми продумували ці кадрові ротації вже кілька місяців».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 28 грудня: «Сьогодні відбулися кадрові ротації на двох комунальних підприємствах Львова – призначено нових керівників ЛКП «Рембуд» і ЛКП «Львівелектротранс». За словами, заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, зміна керівників пропрацьовувалася кілька місяців і дозволить вивести на якісний рівень роботи ці підприємства».

Сергій Бабак конкретизував: «Ми продумували ці кадрові ротації вже кілька місяців. Є питання, яке в місті трохи відстає – це капітальне будівництво. Якщо трапляються якісь аварійні події, зсув ділянки, пошкодження перекриття – нам потрібне комунальне підприємство, яке б могло швидко ліквідовувати ці негаразди. Також нагальною є потреба відновити програми будівництва соціального житла (гуртожитків) для працівників комунальних підприємств Львова. Тоді ми могли б запрошувати людей на роботу і надавати їм соціальне житло. Ми маємо підприємство «Рембуд». Тому є потреба розгорнути його діяльність, щоб воно стало потужним підприємством з будівництва у Львові».

Заступник міського голови також зазначив: Михайло Сидорович, якого призначено керівником на це підприємство, є кризовим менеджером, який з «нуля» піднімав АТП-1, багато доклався в роботу ЛКП «Львівелектротранс». Тому, ми попросили його очолити цей напрямок, щоб створити потужне будівельне комунальне підприємство, взяти його з фактично «нуля» і вибудовувати сучасне потужне будівельне підприємство. Думаю, що для нього це було не просте рішення, та дякую, що погодився і дякую за роботу і той рівень, на який він вивів попередні підприємства».

Сергій Бабак також запевнив: «Щодо ЛКП «Львівелектротранс», то люди бачать лише рухомий склад. А це ще й дорожнє полотно, тягові підстанції, контактна мережа, опори – це перше. Друге – ми рухаємося в напрямку впровадження електронного квитка. Першим підприємством, де буде впроваджено електронний квиток – це ЛКП «Львівелектротранс». Тому, тут корисним буде довід Олега Берези, який займався такими роботами. Також у ЛКП «Львівелектротранс» він продовжить роботи з ремонту рухомого складу, ремонту колій, диспетчерський пунктів та всієї інфраструктури підприємства. Плануємо придбати вживані трамваї, придбати нові тролейбуси. Для цього залучатимемо кредитні кошти та кошти з міського бюджету».

Заступник міського голови також стверджував на брифінгу: «У ЛКП «Львівавтодор» в.о. директора призначено Романа Познанського, який досі був заступником директора. На цьому підприємстві є хороша команда, багато молодих працівників, працюють іноземні фахівці».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:49 28 вересня 2021 р.

Завтра два львівські парки оброблятимуть від кліщів. Рекомендують утриматись від прогулянок

Завтра у Стрийському парку та РЛП «Знесіння» триватиме акарицидна обробка, з метою боротьби з кліщами. Відтак, мешканців просять утриматись від відвідування цих парків (зокрема, вигулу собак) протягом 72 годин.

Рубрика: Ситуації

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу