Заступник міського голови Львова визнав: «За межі області вивозимо до 50% ТПВ»

16:00 4 липня 2017 р.

Сергій Бабак скаржиться: «Потрібні більші ліміти і місця, куди вивозити».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив сьогодні, 4 липня: «Ситуація із вивезенням сміття трохи поліпшилася. За минулу добу зі Львова вивезли 729 тонн відходів. З них 423 тонни – за договорами, які ми мали до засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а 306 тонн – це ті угоди, які нам забезпечила ОДА».

Сергій Бабак також поінформував: «Станом на сьогодні від сміття не очищено у Сихівському районі – 138 майданчиків, у Шевченківському – 98, у Франківському – 55, у Залізничному – 17, у Личаківському – два. Галицький район очищений. Загалом, якщо місто продукує в день 500-600 тонн, а ми вивезли 729 тонн, то маленькими темпами ми зменшуємо кількість сміття у Львові. З часу спільної співпраці ми вивозимо в добу від 400 до 900 тонн. Але цього недостатньо, щоб вкластися в термін, який поставила надзвичайна комісія, – до 5 липня вивезти все сміття. Для цього потрібні більші ліміти і місця, куди вивозити».

Відтак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ  вважає: «За моїми розрахунками, потрібно було вивозити в добу 1600 тонн, щоб встигнути очистити місто до 5 липня. Звичайно, що таких показників ми досягнути не можемо, хіба відкриються полігони по усій Україні. Тому тут питання не в техніці, а питання – куди вивозити».

Сергій Бабак також зазначив: «Серед полігонів у Львівській області ми вивозимо сміття в Новояворівськ, Жидачів, Раву-Руську, Червоноград, Перемишляни, Великі Мости та інші міста, які мають у своєму підпорядкуванні полігони. Хтось приймає сім тонн на добу, хтось – 70 тонн. Лише кілька міст з меморандуму не приймають сміття. Але в них реально є проблеми з роботою полігонів. За межі області вивозимо приблизно 50% ТПВ. Тому хочу подякувати містам Львівської області і містам України за допомогу, яка надавалася і надається Львову. Дякую мерам і дякую громадам за підтримку».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу