Заступник міського голови Львова розповів про вже призабутий сміттєзавод

17:10 4 липня 2017 р.

Сергій Бабак запевнив: «Місто продовжує працювати над будівництвом сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив сьогодні, 4 липня, на брифінгу: «У Львові продовжують роботу над будівництвом сміттєпереробного комплексу на території Львівської ТЕЦ-2. Місто розробляє проект. Територія ТЕЦ-2 закріплена за ЛМКП «Львівтеплоенерго» і, відповідно, належить місту, оскільки громада Львова є громадою, якій належить це комунальне підприємство».

Чиновник також поінформував: «Над проектом сміттєпереробного заводу ми з «Львівтеплоенерго» почали працювати з листопада 2016-го року. Тоді був задум, щоб там була біо-ТЕЦ, тобто щоб спалювали сміття або відходи, щоб мінімізувати споживання газу. Потім, з наростанням проблеми сміття, задум трансформувався в той комплекс, який передбачається побудувати зараз. Станом на сьогодні там планується сортування, компостування і спалювання».

Сергій Бабак також запевнив: «Вже маємо техніко-економічне обґрунтування на усі три частини і на перші дві частини розробляється проект. Також продовжує свою роботу французька фірма «Egis» над стабілізацією ситуації з Грибовицьким полігоном».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів