ЛМР очікує висновків «фахової організації»

13:15 6 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Сергій Бабак заявив: «Робити висновок, чи є тріщини у дамбі, чи нема, може тільки ліцензована фахова організація, яка проведе дослідження і підпише документ».

Як інформував «ЩЛ», комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зобов’язала Львівську міськраду «невідкладно завершити всі протиаварійні відновлювальні роботи на дамбі у Грибовичах з метою недопущення екологічного лиха». Натомість у прес-службі міськради опублікували те, що заявив під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Зокрема, чиновник зазначив: «Проект по дамбі, по самій частині, яка збудована, є, він пройшов експертизу, але  ми ще не вводили дамбу в експлуатацію, тому що продовжує спостерігати технагляд і всі недоліки, які будуть виявлені, мають бути усунуті. Що стосується інших речей, то в більшій частині ділянки, яка засмічена, де відбувся зсув, там проект зроблений і знаходиться на держекспертизі, тому ми очікуємо висновку».

Заступник міського голови підкреслив: «Ще раз хочу нагадати, що дуже важливою є позиція Малехівської ради щодо відведення земельної ділянки – щоб вони сприяли в цьому, бо було скеровано уже три листи, а дій немає ніяких – лише на словах ми маємо сприяння, а на документах немає. Ті зауваження, які були озвучені, є в межах проектних рішень, і як тільки буде отримано експертний висновок і дозвіл на продовження робіт по частині, де стався зсув, вони всі будуть виконані».
Сергій Бабак також зазначив: «Треба чітко розуміти, що це два окремі проекти. Дамба, яка побудована, це одне, і тут вже є дозвіл на початок робіт, але її не введено в експлуатацію, бо не завершені ще всі роботи. Друга значна частина зауважень є в тій частині, де стався зсув, – це також окремий проект».

Чиновник також запевнив: «Ми дамо письмову відповідь на кожен пункт припису і акту, і тоді перелік питань стане значно меншим. І я би просив, щоб Малехівська рада, яка стримує виконання робіт, сприяла у виконанні робіт, і в першу чергу, спряла щодо відведення земельної ділянки».

Заступник міського голови також заявив: «Дамба має орієнтовно 12 метрів, а також із зовнішнього боку підсилення, тобто робити висновок, чи є тріщини у дамбі, чи нема, може тільки ліцензована фахова організація, яка проведе дослідження і підпише документ. Ця дамба – складний об’єкт будівництва. Землю під дамбу від Малехівської міської ради ми чекали понад півроку. Ми роками просимо землю, а пізніше всі кажуть, що ми довго виконуємо роботи».

Сергій Бабак також нагадав: «Літом проект дамби презентували, його всім показували, проект пройшов державну експертизу відповідно до законодавства. На роботи по дамбі передбачено 12 мільйонів гривень з міського бюджету, зараз використано вісім-дев’ять мільйонів гривень і роботи виконано на 85% (дамба відстоюється у зимовому періоді). Місто оплатило виконання робіт, за технічний нагляд. Згідно з законодавством, звертаю увагу, технічний нагляд відповідає за використання матеріалів, за відповідність всіх робіт по проекту будівництва».

Заступник міського голови додав: «Щодо недопуску Держекоінспекції на ЛКП «Збиранка». У 2015 році суд спростував вже один такий «недопуск» на полігон. Тобто не було жодного випадку, щоб до нас звернувся будь-який орган, а ми не показали документів чи не впустили на певну територію. Якщо ж приходять з перевіркою, а директор чітко бачить, що документ суперечить законодавству, то як він повинен діяти?».

dailylviv.com

До теми

10:46 18 вересня 2020 р.

Зіткнення трьох автівок у Пустомитівському районі. Є травмований

17 вересня о 20:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Підгірне Пустомитівського району відбулось зіткнення 3-ох транспортних засобів, а саме: вантажного автомобіля «Mercedes», автомобіль «RenaultMegane» та автомобіль «Nissan X-TRAIL».

Рубрика: Ситуації

10:15 18 вересня 2020 р.

Вулицею Хуторівка обіцяють пустити тролейбус

Учора після реконструкції повністю відкрито для проїзду транспорту вул. Хуторівку. Підрядна організація завершила заміну всіх комунікацій і нанесення дорожнього покриття. А після нанесення розмітки, уже у жовтні, туди планують пускати тролейбус.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу