Зарплату заробітчан враховуватимуть при нарахуванні субсидій

13:45 19 листопада 2018 р.


Фото: pravda.com

Доходи українських громадян, які працюють в інших країнах, необхідно буде декларувати для нарахування субсидій.

Про це, як повідомляється на сайті міністерства соціальної політики, заявив його очільник Андрій Рева. Він підкреслив, що якщо не декларувати такі доходи, то це вплине на розрахунок розміру субсидій у 2018 році і в подальшому, і деякі українці отримуватимуть «подвійну преференцію в порівнянні з іншими громадянами».

«Справа в тому, що всі бажаючі отримати субсидію повинні декларувати всі свої доходи, як ті, що вони отримують в Україні, так і ті, які надходять з-за кордону», – зазначив Андрій Рева.

«На практиці відбувається наступне – хто живе і працює в Україні, платить податки і ЄСВ, часто не отримує субсидію, оскільки чесно декларує всі доходи (саме за рахунок сплачених цими людьми податків держава надає субсидії громадянам). А ті, хто отримують доходи з-за кордону, як правило, їх не декларують при зверненні за субсидією. В результаті їм субсидія нараховується в більшому розмірі, ніж це могло бути при чесному декларування доходів», – пояснив міністр.

Андрій Рева наголосив: «Це відбувається за рахунок нас з вами – платників податків в Україні. При декларуванні доходів, отриманих з-за кордону, на них не буде здійснюватися оподаткування. Це пов'язано з тим, що всі податки з цих доходів були сплачені в державі перебування, а їх оподаткування податком в Україні було б подвійним оподаткуванням. Коли громадянин звертається за субсидією, він зобов'язаний вказати свої доходи, оскільки ці кошти він витрачає на власне споживання. Але, якщо він не бажає цього робити, то немає жодних проблем – але тоді не потрібно звертатися за субсидією».

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу