Залізничний відділ поліції у Львові отримав нового керівника

17:55 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 669

Світлина з архіву
Фото: golossambir.wordpress.com

Начальник Головного управління поліції у Львівській області Середа представив у четвер, 6 грудня, особовому складу Залізничного відділу поліції нового керівника.

Залізничний відділ поліції очолив 45-річний полковник поліції Олег Сушко, який народився на Львівщині, а в органах внутрішніх справ працює з 1995 року. Його попередня посада – начальник Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Валерій Середа зазначив: «Олег Ярославович має великий досвід роботи на керівних посадах територіальних підрозділів поліції Львівщини. Я думаю, що з поставленими завданнями він впорається і очікую з вашого боку всілякої підтримки. Специфіка роботи вашого підрозділу є досить складною, оскільки на території обслуговування розташований залізничний вокзал. Бажаю вам усім успіхів».

Попередній начальник Залізничного відділу поліції Львова, підполковник поліції Богдан Собко, очолив новостворений підрозділ Головного управління поліції у Львівській області – управління стратегічних розслідувань. Про це повідомили в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:55 20 квітня 2019 р.

На Львівщині шпиталіували чотирьох отруєних чадним газом

19 квітня о 23:27 у селі Глухівець у Миколаївському районі у Львівській області отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в районну лікарню двоє людей – 1952 та 2006 років народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 324