Західний офіс Держаудитслужби очолили нові керівники

13:30 10 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський закликав новопризначених службовців відновити довіру громадян до органів державної влади.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 10 жовтня, що голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова представила трудовому колективу Західного офісу Держаудитслужби його начальника Романа Кроляка та заступника начальника Володимира Воїнського. Своєю чергою, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський висловив сподівання на конструктивну та плідну співпрацю Держаудитслужби з Львівською облдержадміністрацією та закликав своєю працею відновити довіру громадян до органів державної влади.

Західний офіс Держаудитслужби України був створений внаслідок реорганізації Державних фінансових інспекцій у Львівській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях.  

Адміністративний центр Західного офісу розташовано на вулиці Костюшка, 8 у Львові за адресою: 79007. В інших областях, що увійшли до його складу, працюватимуть відповідні управління Західного офісу.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу