Загасили пожежу на обʼєкті «Нафтогазу» у Львівській області, який атакувала Росія

17:28 24 березня 2024 р.

Фото до новини

Дроново-ракетні атаки тривали вночі та вранці.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише DailyLviv.com.

"Вогнеборці загасили пожежу на обʼєкті критичної інфраструктури у Львівській області, який вночі та вранці атакували oкупанти.

Низький уклін 61 рятувальнику, які від самого ранку і дотепер працювали, щоб ліквідувати займання",- наголосив Козицький.

Очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов під час виїзду на місце влучання сьогодні, 24 березня 2024 року заявив, що ворожою атакою пошкоджено інфраструктуру одного з українських ПСГ, але критичних наслідків немає.

«Атака не вплине на постачання блакитного палива українським споживачам. Всі номінації замовників послуг зберігання та бронювання потужностей також продовжують виконуватися в повному обсязі. Ситуація під контролем наших спеціалістів та всіх залучених служб», –  повідомив Олексій Чернишов.

Наразі тривають роботи з локалізації та ліквідації наслідків згідно зі сценаріями ПЛАС — Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій. 

«Критичних наслідків для забезпечення роботи ПСГ немає, адже газ знаходиться на значній глибині. Пошкоджена частина наземної інфраструктури потребуватиме відновлення, проте ми маємо достатньо резервних потужностей», – додав очільник Групи.

Як повідомляв раніше DailyLviv.com, Росія здійснила терористичний удар по найбільшому в Європі газовому сховищу на території Львівщини. Йдеться про Більче-Волицько-Угерське газове родовище й газосховище розташоване за 20 кілометрів від Стрия і 60 кілометрів — від Львова.

Читайте також: ПвК «Захід» знищило 8 з 19 крилатих ракет — Козицький

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів