Зачепери перешкодили вчасно закінчити рейс електропотягу Дарниця-Львів

10:30 27 червня 2016 р.


Фото: lviv.comments.ua

Після зупинки на станції Святошин невстановлені особи спробували потрапити на дах вагона, закріпивши мотузку за кузов.

«Через дії зачеперів 25 червня електропоїзд №743 Дарниця-Львів було замінено на резервний і прийнято на кінцеву станцію із майже годинним запізненням», – повідомили в прес-службі Укрзалізниці, де також розповіли подробиці:

«Зачепери пошкодили обладнання електропоїзда №743 Дарниця-Львів і перешкодили вчасно закінчити рейс. Після зупинки на станції Святошин невстановлені особи спробували потрапити на дах вагона, закріпивши мотузку за кузов. При цьому вони пошкодили електрокабель, який з’єднує вагони  та відповідає за режим тяги електропоїзда.

Коли машиніст помітив збій в роботі поїзда, зачепери втекли, залишивши мотузку. Доїхавши до станції Біличі, електропоїзд не зміг продовжити рух далі. Залізничникам довелося відправити резервний електропоїзд і 575 пасажирів вже у ньому доїхали до Львова із запізненням на 54 хвилини. Таким чином на кінцеву зупинку поїзд прибув о 23.15.

Залізничники стурбовані захопленням дітей та підлітків зачепінгом. Таке екстремальне катання на поручнях і підніжках, на дахах вагонів, загалом у непристосованих до цього місцях  – не розвага і не вражаюча подія, а смертельна небезпека! Існує висока ймовірність падіння з рухомого складу і травмування чи навіть загибелі через ураження струмом.

В Україні зачепінг на залізницях загального користування карається штрафом у розмірі від семи до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (статтія109 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення)».

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу