За тиждень-другий у Львові судові рішення почнуть виконувати приватні судові виконавці

13:03 26 липня 2017 р.

Невдовзі у Львові розпочнуть працювати десять приватних судових виконавців. Вони вже пройшли піврічне навчання, склали іспити, отримали відповідні свідоцтва та дозволи і готуються розпочати роботу.

Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференція на тему: «Підсумки роботи головного територіального управління юстиції у Львівській області за І півріччя 2017 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

- Це будуть самозайняті особи, які отримуватимуть кошти і винагороду від осіб, які звертатимуться до них для виконання судових рішень. Приватні виконавці мають право виконувати всі рішення будь-якого характеру, крім тих виконавчих проваджень, які стосуються стягнень з держави, питань виселення та забирання дітей, - пояснює він.

За словами начальника головного територіального управління юстиції, зараз у нас є державні та приватні нотаріуси. А ще будуть державні і приватні виконавці судових рішень.

- Я впевнений, що до кінця року ця змішана система покаже свою ефективність. І Львів є одним із флагманів  запровадження цієї реформи, тому що на цей момент у Львові є найбільша кількість осіб, які можуть здійснювати приватну виконавчу діяльність, - прогнозує Ярослав Жукровський.

Також він виступає з ініціативою створити публічний реєстр злісних неплатників аліментів.

- Туди буде внесено п’ятдесят осіб, які ухиляються від сплати аліментів своїм діткам, - начальник юстиції обіцяє знеславити неплатників.

Ярослав Жукровський ініціює внесення зміни до чинного законодавства, за яким цих неплатників аліментів будуть забирати в будівельні батальйони ЗСУ, щоби там від них була, бодай, якась користь.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:53 7 грудня 2021 р.

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Рубрика: Ситуації

17:51 7 грудня 2021 р.

У Львівській МТГ у 2021 році від чадного газу загинуло 5 осіб

Зокрема, з початку 2021 року у Львівській міській територіальній громаді зафіксовано 52 випадки отруєння чадним газом, постраждало 120 людей, сталося 5 смертельних випадків. За аналогічний період 2020 року у місті Львові було зафіксовано 45 випадків отруєння, постраждала 101 людина, було 4 смертельні випадки.

Рубрика: Ситуації

17:45 7 грудня 2021 р.

На Львівщині - штормове попередження: туман і ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 7 грудня із збереженням вночі та вранці 8 грудня туман, видимістю 200 – 500 м, ожеледь.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу