За кожну вакансію на Львівщині конкурують 11 претендентів

11:32 18 травня 2016 р.


Фото: ukrvoice.com.ua

У січні-квітні 2016 року в нашій області працевлаштували 7,2 тисячі безробітних.

«Станом на 1 травня 2016 року комплекс посередницьких послуг у центрах зайнятості Львівської області отримували 21,6 тисячі безробітних, серед котрих 57,3% складали жінки, 43,5% – молодь віком до 35 років, 41,7% – мешканці сільської місцевості – повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі (відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи) обласного центру зайнятості, де також поінформували:

«У середньому за одну вакансію конкурували 11 претендентів (торік було 15). На початку травня у базі даних налічувалося 1939 вільних робочих місць і вакантних посад.  Найбільший попит на локальному ринку праці спостерігався на водіїв автотранспортних засобів, продавців продтоварів, швачок, охоронників, провідників пасажирських вагонів, кухарів, монтерів кабельного виробництва, слюсарів-ремонтників, продавців-консультантів, менеджерів зі збуту, касирів торговельного залу, вантажників, слюсарів-сантехніків, токарів, малярів, барменів.

У січні-квітні 2016 року за сприяння служби зайнятості Львівщини роботу шукали 37,7 тисячі безробітних, що на 8,8% менше торішнього показника. У зазначений період трудовою діяльністю забезпечено 15,7 тисячі краян, у тому числі 7,2 тисячі безробітних.  

Із них 294 особи прийняті на новостворені робочі місця, за які працедавцям відшкодовуються кошти у вигляді компенсації витрат зі сплати єдиного соціального внеску, 189 клієнтів центрів зайнятості отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для організації власної справи. Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходили 4,3 тисячі жителів області, а 3,2 тисячі взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу