За кожну вакансію на Львівщині конкурують 11 претендентів

11:32 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ukrvoice.com.ua

У січні-квітні 2016 року в нашій області працевлаштували 7,2 тисячі безробітних.

«Станом на 1 травня 2016 року комплекс посередницьких послуг у центрах зайнятості Львівської області отримували 21,6 тисячі безробітних, серед котрих 57,3% складали жінки, 43,5% – молодь віком до 35 років, 41,7% – мешканці сільської місцевості – повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі (відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи) обласного центру зайнятості, де також поінформували:

«У середньому за одну вакансію конкурували 11 претендентів (торік було 15). На початку травня у базі даних налічувалося 1939 вільних робочих місць і вакантних посад.  Найбільший попит на локальному ринку праці спостерігався на водіїв автотранспортних засобів, продавців продтоварів, швачок, охоронників, провідників пасажирських вагонів, кухарів, монтерів кабельного виробництва, слюсарів-ремонтників, продавців-консультантів, менеджерів зі збуту, касирів торговельного залу, вантажників, слюсарів-сантехніків, токарів, малярів, барменів.

У січні-квітні 2016 року за сприяння служби зайнятості Львівщини роботу шукали 37,7 тисячі безробітних, що на 8,8% менше торішнього показника. У зазначений період трудовою діяльністю забезпечено 15,7 тисячі краян, у тому числі 7,2 тисячі безробітних.  

Із них 294 особи прийняті на новостворені робочі місця, за які працедавцям відшкодовуються кошти у вигляді компенсації витрат зі сплати єдиного соціального внеску, 189 клієнтів центрів зайнятості отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для організації власної справи. Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходили 4,3 тисячі жителів області, а 3,2 тисячі взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини