За два дні на Львівщині 25 разів порушили правила полювання

12:55 16 серпня 2021 р.

Фото до новини

За минулі вихідні поліцейські Львівщини виявили 25 порушень правил полювання.

Про це інформує поліція Львівщини, пише Dailylviv.com.

Від 14 серпня у  мисливських угіддях  Львівщини розпочався сезон полювання на пернату дичину. Співробітники територіальних підрозділів поліції, дільничні офіцери поліції, інспектори з контролю за обігом зброї та працівники інших служб поліції Львівщини у складі мобільних груп проводили рейди, в ході яких перевіряли наявність дозвільних документів та справність зброї. Кім того, правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення нещасних випадків на полюванні та профілактики браконьєрства.

За два вихідні дні, 14 та 15 серпня, правоохоронці склали 21 протокол за ст.192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) та 4 протоколи – за cт.85. (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Упродовж цього часу на території  Львівщини не було зареєстровано жодної надзвичайної події з використанням мисливської вогнепальної зброї.
Співробітники поліції й надалі перевірятимуть мисливські угіддя та проводитимуть профілактичні бесіди з мисливцями.

Правоохоронці нагадують, що за порушення природоохоронного законодавства в сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів