За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

15:09 24 вересня 2021 р.

Фото до новини

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Про це сказав на брифінгу головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пише Dailylviv.com.

"Станом на 24 вересня 9 регіонів демонструють ознаки "помаранчевої" зони. Також чотири регіони можуть перейти в "червоний" рівень у найближчі 2-3 тижні", - зазначив Кузін.

За уточненням Ігоря Кузіна, що до "червоної" зони можуть перейти чотири області: Житомирська, Луганська, Харківська і Львівська.

Ще три дні тому аналогічний прогноз робив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганіченко.

Нагадаємо, що в "червоній" зоні заборонена робота шкіл і вишів, якщо вакциновано від COVID менше 100% персоналу. Обмеження не поширюється на дитячі садки і початкові класи.

Також буде заборонена робота громадського харчування, крім адресної доставки і замовлень на винос, робота ТРЦ, розважальних закладів, непродовольчих ринків та магазинів і так далі. При цьому на вакцинованих українців ці обмеження не поширюватимуться.

А поки що на Львівщині - "жовтий" рівень. При “жовтому” рівні епідемічної небезпеки слід обов'язково носити маски в громадських приміщеннях та громадському транспорті, дотримуватись дистанції у 1,5 м, а також забороняється:

- проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території;

- заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць з дотриманням шахового порядку розміщення осіб, понад ⅔ місць за умов дотримання заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом;

- заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

Заклади освіти можуть працювати за умов наявності 80% вакцинованого персоналу хоча б однією дозою вакцини, або при наявності чинної довідки негативного результату ПЛР тестування або одужання. Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не розповсюджуються на заклади дошкільної освіти, спеціалізовані заклади освіти та 1-4 класи закладів загальної середньої освіти.

Обмежень для роботи громадського транспорту не передбачено, обмежень за часом роботи закладів також немає.

На Львівщині ще майже 400 нових хворих на ковід і 2 летальних випадки: у розрізі районів

Розгін коронавірусу у Львівській області збігся з початком навчального року

Добове інфікування ковідом на Львівщині зменшилося майже втричі

Україна на порозі вибухових темпів збільшення захворюваності на COVID-19

На Львівщині різко зросла захворюваність на коронавірус

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини