За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

15:09 24 вересня 2021 р.

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Про це сказав на брифінгу головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пише Dailylviv.com.

"Станом на 24 вересня 9 регіонів демонструють ознаки "помаранчевої" зони. Також чотири регіони можуть перейти в "червоний" рівень у найближчі 2-3 тижні", - зазначив Кузін.

За уточненням Ігоря Кузіна, що до "червоної" зони можуть перейти чотири області: Житомирська, Луганська, Харківська і Львівська.

Ще три дні тому аналогічний прогноз робив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганіченко.

Нагадаємо, що в "червоній" зоні заборонена робота шкіл і вишів, якщо вакциновано від COVID менше 100% персоналу. Обмеження не поширюється на дитячі садки і початкові класи.

Також буде заборонена робота громадського харчування, крім адресної доставки і замовлень на винос, робота ТРЦ, розважальних закладів, непродовольчих ринків та магазинів і так далі. При цьому на вакцинованих українців ці обмеження не поширюватимуться.

А поки що на Львівщині - "жовтий" рівень. При “жовтому” рівні епідемічної небезпеки слід обов'язково носити маски в громадських приміщеннях та громадському транспорті, дотримуватись дистанції у 1,5 м, а також забороняється:

- проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території;

- заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць з дотриманням шахового порядку розміщення осіб, понад ⅔ місць за умов дотримання заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом;

- заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

Заклади освіти можуть працювати за умов наявності 80% вакцинованого персоналу хоча б однією дозою вакцини, або при наявності чинної довідки негативного результату ПЛР тестування або одужання. Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не розповсюджуються на заклади дошкільної освіти, спеціалізовані заклади освіти та 1-4 класи закладів загальної середньої освіти.

Обмежень для роботи громадського транспорту не передбачено, обмежень за часом роботи закладів також немає.

На Львівщині ще майже 400 нових хворих на ковід і 2 летальних випадки: у розрізі районів

Розгін коронавірусу у Львівській області збігся з початком навчального року

Добове інфікування ковідом на Львівщині зменшилося майже втричі

Україна на порозі вибухових темпів збільшення захворюваності на COVID-19

На Львівщині різко зросла захворюваність на коронавірус

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу