Як каратимуть далекобійників, які кидають авто за кордоном

11:04 28 травня 2024 р.

Фото до новини

Українських далекобійників, які під час виконання міжнародних рейсів покидають за кордоном фури і не повертаються додому через страх бути мобілізованим, хочуть прирівняти до викрадачів.

Про це заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Віктор Балін, пише DailyLviv.com.

Деякі водії міжнародних рейсів, отримавши тимчасове законне право виїхати за кордон за системою «Шлях», відмовляються повертатися назад, залишаючи вантажівку компанії напризволяще. Таким чином вони намагаються ухилитися від мобілізації після повернення додому.

«Я думаю, що найближчим часом ми розробимо разом з юристами і будемо доводити до водіїв, що вони матимуть не лише проблеми з поліцією, а саме розглядатися ситуація як викрадення автомобіля», – наголосив він.

Читайте також: Термін оновлення даних військовозобов'язаних можуть продовжити до 150 днів

За словами Баліна, інформацію про таких водіїв будуть передавати до Інтерполу, щоб вони потім не змогли знайти роботу за кордоном. Він додав, що через проблеми міжнародних перевізників зменшується кількість перевезень – це можуть відчути експортери та імпортери, що вдарить по валютному балансу України.

Дії водіїв-ухилянтів приносять додаткові труднощі для компанії, адже потрібно знайти нового водія, щоб повернути фуру. Крім того, перевізника, водія якого не повертаються до України, блокують у системі «Шлях».

Читайте також:  Мобілізація водіїв фур. У ТЦК прокоментували ситуацію

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів