Визначилися троє претендентів на посаду голови Нацполіції

12:20 6 лютого 2017 р.

Члени Комісії планують подати на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва.

Про це повідомив сьогодні, 6 лютого, секретар Комісії Євген Захаров. Він також розповів, що члени Консультативної комісії в суботу зустрічалися з главою МВС Арсеном Аваковим.

За словами Євгена Захарова, вони мали з міністром «змістовну дискусію» щодо кандидатів. А вже сьогодні троє відібраних кандидатів мають зустрітися з міністром Аваковим. А ім'я переможця конкурсу на посаду голови Нацполіції, за словами Захарова, можна чекати найближчими днями.

Процедура конкурсу, прийнята комісією, передбачала отримання до 9 січня резюме та мотиваційного листа від кожного бажаючого обійняти посаду керівника Національної поліції України (НПУ). При цьому 45 кандидатів надіслали свої документи в період з 4 до 8 січня, так що переклад останніх документів англійською був завершений тільки 15 січня.

Загалом надійшло 70 заявок на участь у конкурсі від кандидатів, але 24 кандидати не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади: мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше семи років, стаж роботи на керівних посадах не менше п’яти років. Ці 24 кандидати були зняті з конкурсу, решта 46 були запрошені на кваліфікаційне тестування, яке проходило 24 січня.

Три кандидати відмовилися від подальшої участі в конкурсі, і тестування пройшли 43 кандидати. Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в інтернет-виданні «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів