Виконком ЛМР затвердив зміни до бюджету Львова

13:15 29 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, сьогодні, 29 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради було затверджене рішення про внесення змін до бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Внесені зміни до бюджету Львова на 2017 рік пов’язані із змінами у спрямуванні державних субвенцій».

Директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук доповів під час засідання виконавчого комітету ЛМР: «Після минулого засідання виконавчого комітету ми отримали три розпорядження про зміну державних субвенцій. Тому, пропонується внести зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік в частині державних субвенцій. Зокрема, зменшується субвенція державного бюджету на надання пільг і субсидій на 72,7 млн. гривень; виплата державної соціальної допомоги на дітей сиріт –на 35 тисяч гривень; збільшується субвенція на погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги для ЛМКП «Львівводоканал» на суму 332 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу