Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

13:15 5 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 5 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Про запропоновані зміни доповів на засіданні виконкому директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

«Відповідно до наказу міністерства фінансів України №78 «Про внесення змін до типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» від 21 лютого 2019 року пропонується здійснити перерозподіл видатків на забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів в сумі 4735,4 тисячі гривень. У тому числі – за рахунок субвенції з державного бюджету в сумі 2370,6 тисячі гривень», – поінформували Олег Іщук.

«За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті Львова на 2019 рік. У тому числі – управлінню архітектури та урбаністикизбільшити видатки на 250 тисяч гривень на «Програму проведення архітектурних конкурсів на кращі проектні пропозиції щодо забудови та благоустрою Львова на 2019-2020 роки за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку департаменту містобудування (об'єкт «Капітальний ремонт парку – пам'ятки садово-паркового мистецтва «Залізна вода»), Личаківській районній адміністрації збільшити видатки на 80,9 тисячі гривень для проведення поточних робіт щодо встановлення пандусу при вході до Личаківської районної адміністрації та на поточний ремонт електропроводки в приміщенні адміністрації за рахунок зменшення видатків на енергоносії. Відповідно до довідки Головного управління державної казначейської служби у Львівській області, збільшується обсяг медичної субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на 500 гривень», – доповів також директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу