Виконком Львівської міськради змінив маршрути автобусів

13:15 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

Виконавчий комітет ЛМР остаточно скасував автобусні маршрути №52 і №57.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 26 січня, що виконавчий ЛМР комітет «з метою покращання якості пасажирських перевезень та враховуючи зміни, які відбулись у мережі міських автобусних маршрутів загального користування», вніс зміни до рішення «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування». Заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко зазначив: «Зміни, які накопичилися впродовж п’яти років, ми вивели у новий додаток і маємо 54 маршрути».

Чиновник також пообіцяв: «Ми будемо оголошувати конкурс на визначення перевізників на ці 54 маршрути. Також у нас є два діючих маршрути, термін дії договорів яких закінчується у 2020 році – це маршрут №55 і №56. Ці маршрути ми також внесемо в додаток».

Ігор Собенко також запевнив: «Суттєвих змін транспортна мережа не зазнала. Ми врахували ті пропозиції, які до нас надходили впродовжостаннього року».

Заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко ктакож конкретизував: «На прохання мешканців ми внесли зміни в маршрут №18 – від вулиці Личаківської ми його продовжили до агрофірми «Провесінь» на вулиці Тракт Глинянський».

Ігор Собенко також поіформував: «Внесено зміни в схему автобусного маршруту №31 – це великогабаритні автобуси, які курсували вулицею Куліша. Для їх зручності ми зробили проїзд проспектом Чорновола з поворотом на вулицю Городоцьку».

Чиновник також повідомив: «Внесені зміни у маршрут №47а, №48 та №54. З’явився новий маршрут №52, який курсує він від АЗ «Західна» до площі Різні. Це експрес-маршрут, який буде мати обмежену кількість зупинок і на нього також буде проведено конкурс».

Ігор Собенко також запевнив: «Вилучено два недіючі маршрути – це колишній маршрут №52, який у старій маршрутній мережі курсував зі Сихова до центру. І маршрут №57, який планувався від заводу «Фуджікура» до центру міста. Він теж не функціонував, тому їх вилучили із маршрутної мережі. Всі інші маршрути курсують без змін у схемах руху».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини