Виконком Львівської міськради вніс зміни до бюджету

16:15 19 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Під час засідання виконавчого комітету ЛМР розглянули три бюджетні питання.

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Два з них – про збільшення видатків юридичному департаменту та надходження субвенції – схвали з подальшим затвердженням на сесії міської ради, третє ж – про перерозподіл коштів управління охорони здоров’я – винесуть завтра на розгляд сесії».

Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв зазначила: «Пропонується збільшити видатки юридичному управлінню для сплати авансового внеску в сумі 369 тисяч гривень  за рахунок зменшення видатків Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. До зарплати інспекції це не має жодного відношення. Також ми просимо включити ще три субвенції – дві з обласного бюджету: одну для охорони здоров’я на придбання медикаментів для хворих на цукровий діабет, і другу – на придбання квартири для дитини-сироти.  І третя субвенція –  з державного бюджету – три мільйони на грошову компенсацію за неналежні житлові умови».

«Також схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводить за кошти бюджету розвитку міського бюджету, проте із правками, оскільки, як зауважила директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, Львівська облдержадміністрація ще не визначилась по перерахуванні 50 мільйонів гривень субвенції – чи в загальний фонд, чи в фонд бюджет розвитку», – повідомили також у міськраді.

«Окрім того, було запропоновано перерозподілити видатки управління охорони здоров’я, зокрема – збільшити видатки для виплати заборгованості заробітної плати за липень-серпень працівникам стоматологічним поліклінікам за рахунок зменшення видатків  на придбання медикаментів. Проте, як зазначив міський голова, це рішення потрібно приймати, маючи чітку позицію бюджетної комісії та депутатського корпусу, тому це питання винесуть завтра на розгляд сесії міської ради», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу