Виконком Львівської міськради ухвалив рішення про каналізацію в Рудному

21:05 27 січня 2017 р.

У п’ятницю, 27 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання ЛМКП «Львівводоканал» функцій замовника на виконання робіт на об’єкті «Будівництво напірно-самотічних каналізаційних колекторів у селищі Рудне».

Про це повідомили сьогодні, 27 січня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Відповідно до проекту, цьогоріч у у селищі Рудне побудують дві нитки напірних колекторів з точкою під’єднання до існуючого самоплинного колектора ЛМКП «Львівводоканал» у промисловій зоні Рясне. Каналізаційні колектори запроектовані з розрахунку стовідсоткового відведення стічних вод в кількості 1500 кубометрів за добу з врахуванням збільшення до 5000 кубометрів за добу». 

«Проблема відсутності каналізаційних мереж та споруд у селищі Рудне є не менш гострою, аніж проблема з відсутністю централізованого водопостачання. Відтак, місто взяло на себе зобов’язання вирішити ці проблеми та профінансувати будівництво мереж.

Фінансування робіт відбуватимуться відповідно до ухвали ЛМР № 793 від 14.07.2016 р. «Про затвердження Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад міста Винники, селища Рудне та селища Брюховичі на 2016-2020 роки», – повідомили також сьогодні, 27 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу