Виконком Львівської міськради спрямував на ремонти додаткові кошти

14:40 21 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Виконавчий комітет ЛМР скерувавз резервного фонду міського бюджету один мільйон 271 тисячу 504 гривень на відновлення згорілого даху на вулиці Крехівській та проведення аварійно-відновлювальних робіт у 44-й школі, в якій обвалилася опорна балка сходового маршу.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «499 751 гривень скерують Шевченківській районній адміністрації для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів дахового перекриття житлового будинку №5 на вулиці Крехівській. Натомістьправлінню освіти ЛМР для проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану та підсилення двох аварійних сходових кліток СЗШ № 44 імені Тараса Шевченка на вулиці Пстрака, 1 скерують 771 753 гривень».

У міськраді також нагадали: «28 травня на даху трьохповерхового 16-тиквартирного житлового будинку на вулиці Крехівській, 5 виникла пожежа. Внаслідок пожежі ніхто з мешканців не постраждав, проте вогнем знищено дах, площею 400 квадратних метрів. А 16 березня стався обвал опорної балки сходового маршу між другим і третім поверхами лівого крила СЗШ №44. Ніхто з учнів і персоналу школи не постраждав. Для учнів, які навчалися у СЗШ №44, було організовано навчання в навчальних закладах, що розташовані поблизу школи».

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу